понеділок, 23 березня 2020 р.

Онлайн уроки на 23 березня 2020 р.


Математика

(8.55-9.30)

Тема.Читання та запис чисел другого десятка. Нумераційна таблиця. Розв'язування задач.

Мета.Уточнити  знання  учнів про запис чисел другого десятка.

Вправляти у читанні цих чисел з таблиць і записуванні їх у таблицю. Розвивати вміння зіставляти групу об'єктів, відповідне число та його запис цифрами.

                           

                                            Хід уроку

1.Актуалізація опорних знань.

Назвіть числа від 9 до 13;від 11 до  16; від 20 до 10.

Скільки десятків у  числах 17,20,14?
Назвіть числа менші від 15, але більші від 10;більші від 13,але менші від 19.

2.Вивчення нового матеріалу.

Завдання 1,ст.91(висновок)
Завдання 2,ст.91.

Зразок читання:1 десяток і 5 одиниць-це число 15.

Завдання 3, ст.91

Розвиток математичних здібностей.

Самостійна робота (завд.4,5)


Мистецтво 
10.00-10.35
Тема. Казкові розповіді. Малювання первоцвітів.
Мета. Розширити знання дітей про первоцвіти, розвивати дрібну моторику,  виховувати інтерес до мистецтва.

Хід уроку
Відеоматеріал (посилання)

Практична робота. Малювання проліска
Картинки по запросу "малювання первоцвітів презентація"

Онлайн уроки на 24 березня 2020 р.


Математика

  (10.00-10.35) 

Тема.Закріплення вивченого матеріалу.Читання і запис чисел другого десятка.Розв'язування задач.

Мета.Закріпити вивчений матеріал про числа другого десятка.Вправляти у читанні і записуванні їх.Розвивати творчу уяву.

                                    Хід уроку

  1.Актуалізація опорних знань.

   Чим відрізняються числа :1 і 11,2 і 12,3 і13,4 і 14 ?

  Число 20-особливе(воно містить 2 десятки і 0 одиниць).

 Завдання 1 ,ст.90.
Що спільного в записах цих чисел?
Чому 10 і 20 закінчуються 0?

Самостійна робота.

Записати число,в  якому: 1 десяток і 5 од.,1 дес. і 7 од.,2 дес .і 0 од.,1 дес. і 1 од., на 1 більше,ніж 12, на 1 менше ,ніж 19.

Розв'язування задач.

У банці 3 л води, а у відрі на 7л більше.Скільки літрів води у відрі?

Олі 10 років,а братику-на 2 роки більше.
Скільки років братику?


Я досліджую світ

(11.00-11.35)

Тема.Мій рідний край.

Мета.Формувати уявлення про рідний край-Україну;активізувати словник дітей словами та словосполученнями(Україна,українська мова,рідний край); розвивати допитливість;виховувати патріотизм.

                                       Хід уроку  

 Актуалізація опорних знань.

-Що ми називаємо рідним краєм?

Є щось святе в словах "мій рідний край",

Для мене- це матусі рідна пісня,

І рідний край від квіту білосніжний,

І той калиновий у тихім лузі гай.

Вивчення нового матеріалу.

Робота за підручником(ст.72)

Висновок(Рідний край-найрідніший та найдорожчий).

Перегляд відеоролика "Рідний край"

Гра"Закінчи речення".

В  Україні багато ....(річок.....).У річках водиться багато (.....)
У лісах жвуть (звірі,....).На полях колоситься (......)В Україні є багато міст і......
У містах є заводи ......Але найбільша гордість України це .....Звати їх українці.

Робота за підручником (ст.73).

Висновок:Дружна родина-міцна країна.

Розкажіть,де ви народились? 
-Де ви живете?
-Як називається ваше місто?
-На якій вулиці ви мешкаєте?

Робота за підручником(ст.74)
Поясніть,чим відрізняються вулиці,зображені на фото?

Практична робота.

Вправа -гра " Де ти живеш?"(намалюйте свою вулицю)

Онлайн уроки на 25 березня 2020 р.


Я досліджую світ

 (8.00-8.35)

 Тема. Природа рідного краю.  Водойми.                           

Мета.Збагачувати уявлення дітей про природне довкілля;дати поняття про водойми,їхні багатства;з'ясувати значення водойм для людей,причини їхнього забруднення;розвивати логічне мислення.уяву,пам'ять;виховувати любов до природи рідного краю.

                             Хід уроку

 Актуалізація опорних знань.

   Загадка

У морях і річках живе,
Але часто по небу літає.
А як набридне їй літати,
На землю знову осідає.(......)
-Де в природі зустрічається вода?

Робота за підручником(ст.76).

Річка-природний водний потік,що витікає з джерел чи з озера.

Озеро-природне заглиблення в земній поверхні,заповнене водою.

Ставок-штучна водойма для зрошення,розведення риби.

Джерело-природний вихід на земну поверхню підземних вод.

Море-частина океану,відокремлена від нього суходолом.

-Яке значення мають водойми?
-Як їх можна вберегти (на вашу думку)від забруднення?(ст.77)

До чого закликає автор цього вірша?

Якби на всьому світі нестало вмить води,

То висохли б всі ріки, озера і ставки;

Тоді би дощ не капав,не падав білий сніг,

Ніхто б з гори на санках кататися не зміг.

Якби на всьому світі не стало вмить води,

То не було би більшої для всіх біди.

Щоб чиста та цілюща вода була завжди,

Її безцінний скарб повинні берегти.
 

Математика


Тема.Одноцифрові та двоцифрові числа.Складання рівностей за числовим променем.Розв'язування задач.
Мета.Ознайомити учнів із терміном"Одноцифрове число","двоцифрове число".Вправляти у записуванні чисел другого десятка.
                                Хід уроку

Гра "Сусіди".

-Назвіть "сусідів" чисел:12,9,11,19,10.7,15.4.14.6.18,8,16,3.

Гра "Відкрий віконечко".

0+3=8       0+4=10     0+1=10     0+9=10      9-0=2     10-0=6

2. Вивчення  нового матеріалу.

Робота за підручником (ст.93 завд.1,2).

 -Яке число ми отримували при додаванні 1 у межах 10?(Наступне).
-Яке число отримували при відніманні 1(попереднє).
Ця закономірність має місце і при додаванні(відніманні) 1 у межах 20.

Закріплення нового матеріалу.

ст.93,завд.3,4.

Самостійна робота (ст.93,завд.6)

Онлайн уроки на 27 березня 2020 р.


Мистецтво

 (11.00-11.35)

Тема.Казкові розповіді. Регістр. Слухання: М.Чембержі "Казка про синій пролісок". Виконання :  А.Олейнікова, Н.Іванова "Пролісок". Перегляд:мультфільм "Квіти дружби" із серії "Уроки тітоньки Сови".

Мета. Розширювати  знання  учнів про музичне мистецтво; розвивати інтерес до нього;виховувати естетичні смаки.



Відео 2.


      



Мультфільм.


26.03
Я Д С
Тема.Природа рідного краю.
Мета.Збагачувати уявлення дітей про природне довкілля;виховувати любов до природи рідного краю.
                          Хід уроку
1.Актуалізація опорних знань.
-Що належить до природи?
-Де в природі зустрічається вода?
2.Основна частина

-Робота за підручником(с.76)

-Робота за підручником(с.77-78).
Практична робота(намалювати водойму рідного краю,скласти про неї коротеньку розповідь).

Немає коментарів:

Дописати коментар