субота, 18 квітня 2020 р.

Онлайн уроки на 27 квітня

Математика(10.00-10.35)

Тема.Метр.Співвідношення між одиницями вимірювання довжини.Складання і розв'язування задач за короткими записами.

Мета.Ознайомити учнів з поняттям"метр"та співвідношенням між метром і сантиметром,метром і дециметром.Розвивати просторову уяву.

                                  Хід уроку

1.Повторення і закріплення вивченого.

.Назвіть число ,в якому  7дес. і 1 од.;1дес. і 7 од.
.На скільки 27 менше,ніж 28?45 більше,ніж 44?
.Скільки см в 1дм?У 2дм?У 3дм?У 7дм?

Самостійна робота №4(ст.103).

2.Вивчення нового матеріалу.

-Які одиниці вимірювання довжини ви знаєте?(см і дм).Скільки см в 1дм?(10).




Робота за підручником ст.103 ,№ 1,2.





Розв'язування задач №3.
-Чим відрізняються задачі?Поясніть вибір дії.


Мистецтво

Тема.Вишиванка.Орнамент.Створення орнаменту для розпису чашки.

Мета.Розширити знання учнів про значення вишиванки;про види орнаментів;розвивати інтерес до мистецтва.

                                 Хід уроку

1.Актуалізація опорних знань.

-Що ви знаєте про вишиванки?
-Які орнаменти є на вишиванках?
-Які кольори використовують най частіше?









Онлайн уроки на 28 квітня

Математика

Тема.Порівняння двоцифрових чисел.Обчислення вартості покупки.Складання і розв'язування задач.

Мета.Учити порівнювати двоцифрові числа в межах 100,розвивати розуміння грошових співвідношень.

                              Хід уроку

1.Повторення вивченого.

-Полічити десятками віл 30 до100;від 90 до 20.
-Скількома монетами в 1 к.можна замінити купюру 1грн?
-Ст.105 №4.

2.Вмвчення нового матеріалу.



3.Розвиток математичних знань.

Робота за підручником 9 №1,2,3.


Я Д С(11.05-11.40)

Тема.Народні символи.

Мета.Розширити та закріпити знання дітей про національні символи;зацікавити ними;виховувати шанобливе ставлення до народних  символів.


                         Хід уроку

1.Основна частина.

-Народні символи -це те,що найбільше люблять і цінують у народі.





Робота за підручником (ст.108).

Практична робота(намалювати один із народних символів


Онлайн уроки на 29 квітня

ЯДС(8.00-8.35)

Тема.Україна -європейська держава.

Мета.Формувати знання про Україну як європейську державу;вчити дітей усвідомлювати себе громадянином,патріотом країни.

                               Хід уроку

1.Актуалізація опорних знань

-Як називається наша держава?
-Скільки букв у слові Україна?
-Скільки звуків?
-Назвіть букву,що позначає 2 звуки.

Робота над віршем М.Петрова "Є багато країн на землі".

2.Основна частина.

Робота за підручником(Ст.110)

Онлайн уроки на 30 квітня

Я Д С(8.00-8.35)

Тема. Узагальнюючий урок за темою"Україна-моя Батьківщина".

МетаУзагальнити матеріал за темою.

                                Хід уроку

1.Державні символи України.




Народні символи України.


Культура і звичаї українців.


Математика

Тема.Знахрдження невідомого доданка.Взаємозв'язок між діями додавання і віднімання.Розв'язування задач.

Мета.Ознайомити учнів з правилами знаходження невідомого доти розуміння учнями терміна "вартість" та мір вартості-гривня,копійка

                           Хід уроку

1.Повторення вивченого.

-Скласти рівності з числами 1,10.3.7.13,8.14.

2.Робота над новим матеріалом.


Робота за підручником (ст.104)






Онлайн уроки на 30 квітня

Я Д С

Тема. Узагальнюючий урок за темою"Україна-моя Батьківщина".

МетаУзагальнити матеріал за темою.

                                Хід уроку

1.Державні символи України.




Народні символи України.


Культура і звичаї українців.


Математика

Тема.Знахрдження невідомого доданка.Взаємозв'язок між діями додавання і віднімання.Розв'язування задач.

Мета.Ознайомити учнів з правилами знаходження невідомого доданка.

                               Хід уроку.

1.Повторення і закріплення вивченого матеріалу.

-Назвіть 5 чисел,починаючи від 27;від 48;від 89.
-Назвіть числа четвертого десятка.
-Що означають цифри у числі 58?
-Порівняйте числа 100 і 99;56 і 58.

2.Вивчення нового матеріалу.

Робота за підручником , ст.106 №1-4.

Пвторення вивченого матеріалу.

Повторення поняття"вартість"(ст.104 № 1,2)
Задача 5,ст.106.


  




Онлайн уроки на 21 квітня


Математика (10.00-10.35)


Тема. Додавання і віднімання 1 у межах 100.Розв' язування задач.Робота з геометричним матеріалом.

Мета.Ознайомити учнів із додаванням і відніманням одиниці в межах сотні, із таблицею чисел першої сотні.Учити називати числа вказаного десятка.

                                        Хід уроку

1.Повторення і закріплення вивченого матеріалу.

-Доданок 3 18 10 50  20                

-Доданок 7 1   10  50  60 

-Сума        .. ...  ..   ...   ...

-Порівняй:   72...27;20...12;89...91;100...99;40+30...60;50-10...40.

 Вивчення нового матеріалу .

Підготовча робота.

Запишіть наступне число до 50,34,76,90,42,99,28,66,39,44,75,69,28;
попереднє до 40,80,19,66,98,100,45,30,77,25,20,86,80.

Робота за підручником.

Завдання 1,   2    (ст.101).

Завдання 3.Пояснення:потрібно пам'ятати ,що числа другого десятка закінчуються (а не починаються ) числом 20;числа  п'ятого десятка -числом 50 і т.д.


Розвиток математичних здібностей.

.Задача 4(ст.101).Пояснення:"на 2 більше" означає"стільки само,та ще 2".Отже треба вибрати вираз 7+2,а не 7-2.
Завдання 5 (самостійно).



Я досліджую світ(11.05-11.40)

Тема.Символи моєї країни.

Мета.Формувати знання учнів про державні символи України(Прапор,Герб,Гімн);формувати національну свідомість школярів.

                              Хід уроку

1.Актуалізація опорних знань.

-Як називається наша Батьківщина?
-Які символи держави ви знаєте?

2.Основна частина.

1.Вправа"Фантазування" (підручник,ст.99).

-Прочитайте вірш.
-Із чим авторка вірша порівнює Україну?
-Із чим нашу Україну порівняли би ви?

2.Загадки

-Символ нашої держави -
Це тризуб жовто-яскравий.

-Синьо-жовте полотнище
Гордо майорить.
Це ознака сили й слави
Української держави.

По радіо звучить щоденно
Патріотична пісня,
Що возвеличуєВкраїну
І прославля навічно.



Робота за підручником.

Ст.99-100
--Що символізують кольори на Державному Прапорі?

-Де можна побачити Герб?
-Коли виконується Гімн?


Робота за підручником(ст.101)
-Опишіть річку Дніпро.
-На що вона схожа?
-Що ви знаєте про цю річку?
-Яку користь(шкоду)приносить Дніпро?
Вправа"Закінчи речення"
-Наша Батьківщина......
-Герб України.......
-Столиця України.....
-Найбільша річка......


Онлайн уроки на 22 квітня

Ядосліджую світ(8.00-8.35)

Тема.Київ-столиця України.

Мета.Формувати уявлення дітей про столицю України як головне місто держави;ознайомити з пам'ятними місцями Києва;розвивати мислення,спостережливість.

                                       Хід уроку

1.Актуалізація опорних знань.

Про яке місто йдеться у вірші?

-Над Дніпром широким,вільним,
Де луги й степи цвіли,Наші прадіди поляни
Оселились і жили.

2.Основна частина.

Робота за підручником ст.103


3.Відео.







--Що вам найбільш сподобалось?
-Де ви бували в Києві?
-Які пісні про Київ ви знаєте?





Хвилинка творчості

-Намалюйте один із краєвидів Києва.







Математика(10.00-10.35)


Тема.Закріплення вивченого матеріалу.Розв'язування задач.

Мета.Закріпити вивчений матеріал.Розвивати пам'ять,мислення.

                        Хід уроку

1.Робота за підручником.

Ст.96 №3;ст.97 № 3,№5;ст.98 № 1,№3;ст.99№4;ст.100 №7.

2.Задачі на  різницеве порівняння.




Задачі на порівняння,на збільшення (зменшення) числа на кілька одиниць,на знаходження невідомого доданка.




Онлайн уроки на 23 квітня

Я Д С(8.00-8.35)

Тема.Культура та звичаї українців.

Мета.Продовжити знайомити дітей з народними традиціями;сприяти розвитку духовних цінностей.

                          Хід уроку

1.Актуалізація опорних знань.

На Землі великій є одна країна:
Гарна,неповторна,як калина.
І живуть тут  люди  добрі ,працьовиті.
І ,скажу  по правді,ще й талановиті.

-Про яку країну згадується у вірші?


2.Основна частина.

Робота за підручником (ст.105)




  
    










Математика

Тема.Склад числа з десятків і одиниць.

Мета.Ознайомити учнів із записом двоцифрових чисел у вигляді суми круглих десятків і одиниць.Розвивати вміння аналізувати

                      Хід уроку

1.   Повторення і закріплення вивченого матеріалу.

    Математичний диктант.

-Запишіть число,яке передує числу 50.
-Скільки см у відрізку завдовжки 1дм 7 см-запишіть.
-Запишіть ,скільки см у 2дм;3дм.

Робота за підручником

Ст.102 №4,6,7.

2.Вивчення нового матеріалу.

Ст.102 №1.




Завд.2 ст.102.-самостійно.

Розвиток математичних знань.

Задачі №5
-Що означає "на 2роки старший"?(Йому на 2 роки більше).

Міркуємо так:на 2 роки більше,ніж 7,означає стільки само,та ще 2,тобто 7  та ще  2 .

Отже,треба додавати.

(Аналогічно опрацьовують другу задачу).








Онлайн уроки на 24 квітня

Мистецтво

Тема.Українські народні музичні інструменти.

Мета.Ознайомити дітей з музичними інструментами.

Прививати любов до прекрасного.











Фізична культура

Тема.Вправи для правильної постави.







  

Немає коментарів:

Дописати коментар