пʼятницю, 22 травня 2020 р.

Онлайн уроки на 25 травня

Математика

Тема.Повторення.Міри ваги і місткості.

                                  Хід уроку

1.Повторення вивченого.

Ст.80-81.


Онлайн уроки на 26 травня

Математика

Тема.Повторення.Час.Доба.

                               Хід уроку

1.Повторення.

Ст.94-95,110

Я Д С

Тема.Повторення.Забруднення середовища.

                                  Хід уроку

1.Ст.24

Онлайн уроки на 27 травня

Я Д С

Тема.Повторення.Твоя безпека вдома.

                                     Хід уроку

1.Повторення(ст.95-97)

Математика

Тема.Задачі на знаходження невідомого зменшуваного.

                               Хід уроку

1.Повторення вивченого(ст.65).


Онлайн уроки на28 травня

Я Д С

Тема.Повторення вивченого.

                                       Хід уроку




Математика

Тема.Закріплення вивченого матеріалу.

                                  Хід уроку



четвер, 14 травня 2020 р.

Онлайн уроки на 18 травня

Математика(8.55-9.30)

Тема.Закріплення вивченого матеріалу.Зв'язок додавання і віднімання.

  Мета.Закріпити вивчений матеріал.

                                          Хід уроку

1.Повторення вивченого (ст.48).

2.Відеоматеріал



3.Тести

посилання



Мистецтво

Тема.Кольори:світлі й темні.Малювання гілочки яблуні.

1.Відеоматеріал



2.Практична робота

3.Виставка дитячих робіт.


Онлайн уроки на 19 травня

Математика(10.00-10.35)

Тема.Повторення.Задачі на збільшення і зменшення числа.

Мета.Повторити вивчений матеріал.

                              Хід уроку

1.Повторення вивченого(ст.71).

2.Відеоматеріал.


3.Тести



Я Д С(10.55-11.30)

Тема.Повторення.Різноманітність тварин.Дикі та свійські тварини.

Мета.Повторити вивчений матеріал.

                                 Хід уроку

1.Повторення вивченого(ст.13-16).

2.Відеоматеріал


3.Тести





Фізична культура

Тема.Організовуючі вправи.Рухливі ігри та естафети.

Хід уроку





Онлайн уроки на 20 травня

Я Д С(8.00-8.35)

Тема.Повторення.Охорона природи.

Мета.Повторити вивчений матеріал.

Хід уроку

1.Повторення(ст.24-26).

2.Відеоматеріал

    


                        3.Тести                           




Математика(10.00-10.35)

Тема.Побудова відрізків.Задачі на знаходження невідомого зменшуваного.

Мета.Повторити і закріпити вивчений матеріал.

                          Хід уроку

1.Повторення вивченого(ст.70).

2.Відеоматеріал



3.Тести  посилання


Онлайн уроки на 21 травня

Я Д С(8.00-8.35)

Тема.Тіло людини.Зовнішпість.Чистота.

Мета.Повторити вивчений матеріал.

Хід уроку

1.Повторення вивченого(ст.27-30).

2.Відеоматеріал.



3.Тести



Математика(8.55-9.35)

Тема.Повторення.Переставний закон дії додавання.

Мета.Повторити і закріпити вивчений матеріал.


Хід уроку

1.Повторення вивченого(ст.28).

2.Відеоматеріал.




3.Тести





Фізична культура

Тема.Організовуючі  й загальнорозвивальні вправи.Рухливі народні ігри та естафети.


Хід уроку







Дизайн і технології

Тема.Моделювання транспортної техніки з деталей конструктора.

Хід уроку

1.Правила безпечної поведінки.

2.Практична робота.

3.Виставка дитячих робіт.


Онлайн уроки на 22 травня

Фізична культура

Тема.Рухливі народні ігри та естафети.

                               Хід уроку




Мистецтво

Тема.П.Потапенко,М.Івенсен"Урок".





суботу, 9 травня 2020 р.

Онлайн уроки на 12 травня

Математика(10.00-10.35)

Тема.Закріплення додавання і віднімання на основі нумерації чисел 11-100.Розв'язування задач.

Мета.Закріплювати вміння додавати і віднімати на основі нумерації чисел 11-100.

                                            Хід уроку

1.Повторення вивченого.






2.Розв'язування задач



Я Д С

Тема.Харчування і здоров'я.

Мета.Розвивати вміння вибирати корисні для здоров'я продукти.

                                             Хід уроку

1.Актуалізація опорних знань.

-Яку їжу ви найчастіше вживаєте? Чому?

Робота за підручником (ст.41)

2.Основна частина.



3.Робота за підручником (ст.42).


Фізична культура

Тема.Організовуючі вправи.Загальнорозвивальні вправи для метання м'яча.Вправи для опанування навичокиволодіння м'ячем.Рухлива гра.

                                     Хід уроку


Онлайн уроки на 13 травня

Я Д С(8.00-8.35)

Тема.Корисна їжа .Яка вона?

Мета.Повторити правила вживання їжі;про корисну їжу,її складову.

                                 Хід уроку

1.Актуалізація опорних знань.

-Навіщо нам потрібна їжа?
-Якою буває їжа?

2.Основна частина.

Робота за підручником (ст.46-47).





3.Тестування  посилання 


Математика(10.00-10.35)

Тема.Доба.Частини доби.Розв'язування задач.

Мета.Ознаїомити у

чнів з поняттям "доба".

                              Хід уроку.

1.Повторення і закріплення вивченого матеріалу.

Самостійна робота за вправою 6 (ст.110).

2.Вивчення нового матеріалу.




3.Робота за підручником (ст.110).

Онлайн уроки на14 травня

Я Д С

Тема.Життєрадісність і здоров'я.

Мета.Закріпити знання учнів про те ,як настрій впливає на здоров'я.

                               Хід уроку

1.Робота за підручником(ст.32-33)

2.Руханка




Математика(8.55-9.30)

Тема.Розв'язування задач.Порівняння виразів.

Мета.Учити розв'язувати задачі,порівнювати вирази.

                             Хід уроку

1.Робота за підручником(ст.110 №3-5).


2.Робота над задачами.




Порівняння виразу та числа





Фізична культура

Тема.Організовуючі вправи.Загальнорозвивальні вправи для метання м'яча.Вправи для опанування навичок володіння м'ячем.

Хід уроку






Дизайн і технології

Тема.Книжкова лікарня.Послідовність виконання дрібного ремонту.

Мета.Вчити учнів виконувати дрібний ремонт книжок.

Хід уроку.

1.Правила безпечної поведінки з ножицями.

2.Практична робота.




Онлайн уроки на 15 травня


Фізична культура

Тема.Організовуючі вправи.Загальнорозвивальні вправи для метання м'яча.Рухливі ігри.

Хід уроку



Мистецтво

Тема.Диригент.Виконання:гра"Оркестр".Слухання:М.Лисенко хор "А вже весна"






суботу, 2 травня 2020 р.

Онлайн уроки на 04 травня

Математика(8.55-9.30)

Тема.Задачі на знаходження невідомого доданка.Обчислення виразів на дві дії.

Мета.Ознайомити учнів із задачами на знаходження невідомого доданка.

                                 Хід уроку

1.Повторення і закріплення  вивченого матеріалу.

Завдання 2 (ст.107).

2.Вивчення нового матеріалу.

Завдання 1(ст.107).

Розвиток математичних знань(ст.107 №  5-6).


Мистецтво(10.00-10.35)

Тема.Українські народні іграшки.Свищики.Ліплення і прикрашання весняної іграшки-свищика.

Мета.Розширити знання учнів про народні іграшки;розвивати дрібну моторику рук.


                                 Хід уроку

1.Практична робота.


2.Виставка дитячих робіт.



Онлайн уроки на 05 квітня

Математика(10.00-10.35)

Тема.Розв'язування задач на знаходження невідомого доданка.Доповнення рівностей.

Мета.Закріплювати вміння розв'язувати задачі на знаходження невідомого доданка;вчити відновлювати рівності у дві дії.

                                 Хід уроку

1.Повторення вивченого.


2.Робота за підручником(ст.107 №4)-самостійна робота.

3.Доповнення рівностей №3(ст.107).






4.Тести





Я Д С(11.05-11.35)

Тема.Узагальнюючий урок за розділом "Я живу в Україні".

Мета.Узагальнити та систематизувати знання учнів;закріпити вивчений матеріал;розвивати пізнавальні інтереси учнів.

                        Хід уроку

1.Символи нашої держави.



2.Народні символи



3.Патріотичні мультфільми








Фізична культура(11.55-12-30)

Тема.Загальнорозвивальні вправи для метання м'яча.Рухливі ігри .





















Онлайн уроки на 06 травня

Я Д С

Тема.Повторення.Різноманітність рослин.Рослини навесні.

Мета.Повторити і узагальнити знання учнів.

                            Хід уроку

1.Рослини навесні.

2.Будова рослин.






Математика (10.00-10.35)

Тема.Додавання і віднімання на основі нумерації чисел у межах 20.Порівняння виразу і числа.Побудова відрізків.Розв'язування задач.

Мета.Ознайомити учнів із додаванням і відніманням чисел другого десятка на основі нумерації.

                                   Хід уроку

1.Повторення і закріплення вивченого матеріалу.

-Назвіть найбільше одноцифрове число;найбільше двоцифрове;найбільше число шостого десятка;найменше число четвертого десятка.
-Користуючись цифрами 2,4 і5 ,назвіть 6 двоцифрових чисел.
-На скільки 1см менше,ніж 1дм?
-Вправа 6(ст.108):запис:10см-1см=9см;1дм-1см=9см.

2.Вивчення нового матеріалу.

14=10+4
-Утворіть з рівності на склад числа дві рівності на додавання і дві-на віднімання:
10+4=14
4+10=14
14-10=4
14-4=10



3.Закріплення нового матеріалу.

Робота за підручником ст.108-№1-3.

Висновок:число -це сума його десятків та одиниць.Якщо забрати одиниці,то залишаться десятки.Якщо із числа забрати десятки-залишаться одиниці.

4.Розвиток математичних знань.

Завдання 4,5 (ст.108).

Онлайн уроки на 07 травня

Я Д С

Тема.Повторення.Мій рідний край.

Мета.Формувати уявлення про рідний край;активізувати словник дітей;розвивати допитливість.

                       Хід уроку

1.Поетична хвилинка :ст.72 вірш "Про Укрвїну".

-Про що йдеться у вірші?
-Що хотів намалювати автор?

2.Робота над текстом про рідний край (ст.72).

Відеоматеріал

3.Практична робота (створення колажу "Мій рідний край":моє місто,моя вулиця,мій дім).


Математика (8.55-9.30)

Тема.Додавання і віднімання на основі нумерації чисел 11-100.Розв' язування задач.

Мета.Ознайомити учнів із додаванням і відніманням на основі нумерації в межах100.

                           Хід уроку

1.Повторення і закріплення вивченого.

-Числа 90,80,60 зменшіть на 30.
-Числа 30,50,70 збільшіть на 20.

2.Вивчення нового матеріалу.


3.Робота за підручником ст.108 -№1,2

4.Розвиток математичних знань.

Завдання 3(щоб знайти невідомий доданок потрібно від суми відняти відомий доданок).



Фізична культура(10.00-10.35)

Тема.Організовуючі вправи.Загальнорозвивальні вправи для формування правильної посиави.




Дизайн і технології(11.00-11.35)

Тема.Аплікація з паперу.Виготовлення машини майбутнього за зразком  чи власним задумом.

Мета.Вдосконалювати навички роботи з папером;розвивати моторику рук;виховувати естетичні смаки;формувати уяву.

                              Хід уроку

1.Правила безпечної поведінки з ножицями.

2.Практична робота.

3.Виставка дитячих робіт.

Онлайн уроки на 08 травня

Фізична культура

Тема.Загальнорозвивальні вправи для формування правильної постави.





Мистецтво(11.00-11.35)

Тема.Композитор.Виконавець.К Стеценко опера-казка "Лисичка,Котик і Півник"(слухання).Виконання:А.Філіпенко,О.Журлива."Узяла лисичка скрипочку".


                            Хід уроку

1.Слухання.



2.Виконання.



пʼятницю, 1 травня 2020 р.

Онлайн уроки з фізичної культури

17.03

Тема.Загальнорозвиваючі вправи.Вправи для навчання диханню.


19.03


Тема.загальнорозвивальні вправи.Вправи для навчання диханню.





https://youtu.be/Q8SwB5bU_VI

20.03

Тема.Організовуючі вправи.Різновиди ходьби та бігу.Рухлива гра.






24.03

Тема.Організовуючі вправи.Різновиди ходьби та бігу.Рухлива гра.


26.03

Тема.Різновиди ходьби та бігу.Вправи для профілактики плоскостопості.

27.03

Тема.Організовуючі вправи.Вправи для профілактики плоскостопості.

07.04

Тема.Організовуючі вправи.Різновиди ходьби та бігу.


09.04

Тема.Організовуючі та  загальнорозвивальні вправи.Вправи для розвитку координації.

10.04

Тема.Організовуючі та загальнорозвиваючі вправи.Вправи для розвитку координації.

14.04

Тема.Вправи для розвитку швидкості.Рухливі ігри.

16.04

Тема.Організовуючі та загальнорозвивальні вправи.Вправи для розвитку швидкості.

17.04

Тема.Вправи для релаксації.


21.04

Тема.Організовуючі та загальнорозвивальні вправи.Вправи для релаксації

23.04

Тема.Організовуючі та загальнорозвивальні вправи.Рухлива гра.

24.04

Тема.Загальнорозвиваючі вправи.Вправи для навчання диханню.

28.04

Тема.Загальнорозвивальні вправи для метання м'яча.Рухливі ігри з м'ячем.




суботу, 18 квітня 2020 р.

Онлайн уроки на 27 квітня

Математика(10.00-10.35)

Тема.Метр.Співвідношення між одиницями вимірювання довжини.Складання і розв'язування задач за короткими записами.

Мета.Ознайомити учнів з поняттям"метр"та співвідношенням між метром і сантиметром,метром і дециметром.Розвивати просторову уяву.

                                  Хід уроку

1.Повторення і закріплення вивченого.

.Назвіть число ,в якому  7дес. і 1 од.;1дес. і 7 од.
.На скільки 27 менше,ніж 28?45 більше,ніж 44?
.Скільки см в 1дм?У 2дм?У 3дм?У 7дм?

Самостійна робота №4(ст.103).

2.Вивчення нового матеріалу.

-Які одиниці вимірювання довжини ви знаєте?(см і дм).Скільки см в 1дм?(10).




Робота за підручником ст.103 ,№ 1,2.





Розв'язування задач №3.
-Чим відрізняються задачі?Поясніть вибір дії.


Мистецтво

Тема.Вишиванка.Орнамент.Створення орнаменту для розпису чашки.

Мета.Розширити знання учнів про значення вишиванки;про види орнаментів;розвивати інтерес до мистецтва.

                                 Хід уроку

1.Актуалізація опорних знань.

-Що ви знаєте про вишиванки?
-Які орнаменти є на вишиванках?
-Які кольори використовують най частіше?









Онлайн уроки на 28 квітня

Математика

Тема.Порівняння двоцифрових чисел.Обчислення вартості покупки.Складання і розв'язування задач.

Мета.Учити порівнювати двоцифрові числа в межах 100,розвивати розуміння грошових співвідношень.

                              Хід уроку

1.Повторення вивченого.

-Полічити десятками віл 30 до100;від 90 до 20.
-Скількома монетами в 1 к.можна замінити купюру 1грн?
-Ст.105 №4.

2.Вмвчення нового матеріалу.



3.Розвиток математичних знань.

Робота за підручником 9 №1,2,3.


Я Д С(11.05-11.40)

Тема.Народні символи.

Мета.Розширити та закріпити знання дітей про національні символи;зацікавити ними;виховувати шанобливе ставлення до народних  символів.


                         Хід уроку

1.Основна частина.

-Народні символи -це те,що найбільше люблять і цінують у народі.





Робота за підручником (ст.108).

Практична робота(намалювати один із народних символів


Онлайн уроки на 29 квітня

ЯДС(8.00-8.35)

Тема.Україна -європейська держава.

Мета.Формувати знання про Україну як європейську державу;вчити дітей усвідомлювати себе громадянином,патріотом країни.

                               Хід уроку

1.Актуалізація опорних знань

-Як називається наша держава?
-Скільки букв у слові Україна?
-Скільки звуків?
-Назвіть букву,що позначає 2 звуки.

Робота над віршем М.Петрова "Є багато країн на землі".

2.Основна частина.

Робота за підручником(Ст.110)

Онлайн уроки на 30 квітня

Я Д С(8.00-8.35)

Тема. Узагальнюючий урок за темою"Україна-моя Батьківщина".

МетаУзагальнити матеріал за темою.

                                Хід уроку

1.Державні символи України.




Народні символи України.


Культура і звичаї українців.


Математика

Тема.Знахрдження невідомого доданка.Взаємозв'язок між діями додавання і віднімання.Розв'язування задач.

Мета.Ознайомити учнів з правилами знаходження невідомого доти розуміння учнями терміна "вартість" та мір вартості-гривня,копійка

                           Хід уроку

1.Повторення вивченого.

-Скласти рівності з числами 1,10.3.7.13,8.14.

2.Робота над новим матеріалом.


Робота за підручником (ст.104)






Онлайн уроки на 30 квітня

Я Д С

Тема. Узагальнюючий урок за темою"Україна-моя Батьківщина".

МетаУзагальнити матеріал за темою.

                                Хід уроку

1.Державні символи України.




Народні символи України.


Культура і звичаї українців.


Математика

Тема.Знахрдження невідомого доданка.Взаємозв'язок між діями додавання і віднімання.Розв'язування задач.

Мета.Ознайомити учнів з правилами знаходження невідомого доданка.

                               Хід уроку.

1.Повторення і закріплення вивченого матеріалу.

-Назвіть 5 чисел,починаючи від 27;від 48;від 89.
-Назвіть числа четвертого десятка.
-Що означають цифри у числі 58?
-Порівняйте числа 100 і 99;56 і 58.

2.Вивчення нового матеріалу.

Робота за підручником , ст.106 №1-4.

Пвторення вивченого матеріалу.

Повторення поняття"вартість"(ст.104 № 1,2)
Задача 5,ст.106.


  




Онлайн уроки на 21 квітня


Математика (10.00-10.35)


Тема. Додавання і віднімання 1 у межах 100.Розв' язування задач.Робота з геометричним матеріалом.

Мета.Ознайомити учнів із додаванням і відніманням одиниці в межах сотні, із таблицею чисел першої сотні.Учити називати числа вказаного десятка.

                                        Хід уроку

1.Повторення і закріплення вивченого матеріалу.

-Доданок 3 18 10 50  20                

-Доданок 7 1   10  50  60 

-Сума        .. ...  ..   ...   ...

-Порівняй:   72...27;20...12;89...91;100...99;40+30...60;50-10...40.

 Вивчення нового матеріалу .

Підготовча робота.

Запишіть наступне число до 50,34,76,90,42,99,28,66,39,44,75,69,28;
попереднє до 40,80,19,66,98,100,45,30,77,25,20,86,80.

Робота за підручником.

Завдання 1,   2    (ст.101).

Завдання 3.Пояснення:потрібно пам'ятати ,що числа другого десятка закінчуються (а не починаються ) числом 20;числа  п'ятого десятка -числом 50 і т.д.


Розвиток математичних здібностей.

.Задача 4(ст.101).Пояснення:"на 2 більше" означає"стільки само,та ще 2".Отже треба вибрати вираз 7+2,а не 7-2.
Завдання 5 (самостійно).



Я досліджую світ(11.05-11.40)

Тема.Символи моєї країни.

Мета.Формувати знання учнів про державні символи України(Прапор,Герб,Гімн);формувати національну свідомість школярів.

                              Хід уроку

1.Актуалізація опорних знань.

-Як називається наша Батьківщина?
-Які символи держави ви знаєте?

2.Основна частина.

1.Вправа"Фантазування" (підручник,ст.99).

-Прочитайте вірш.
-Із чим авторка вірша порівнює Україну?
-Із чим нашу Україну порівняли би ви?

2.Загадки

-Символ нашої держави -
Це тризуб жовто-яскравий.

-Синьо-жовте полотнище
Гордо майорить.
Це ознака сили й слави
Української держави.

По радіо звучить щоденно
Патріотична пісня,
Що возвеличуєВкраїну
І прославля навічно.



Робота за підручником.

Ст.99-100
--Що символізують кольори на Державному Прапорі?

-Де можна побачити Герб?
-Коли виконується Гімн?


Робота за підручником(ст.101)
-Опишіть річку Дніпро.
-На що вона схожа?
-Що ви знаєте про цю річку?
-Яку користь(шкоду)приносить Дніпро?
Вправа"Закінчи речення"
-Наша Батьківщина......
-Герб України.......
-Столиця України.....
-Найбільша річка......


Онлайн уроки на 22 квітня

Ядосліджую світ(8.00-8.35)

Тема.Київ-столиця України.

Мета.Формувати уявлення дітей про столицю України як головне місто держави;ознайомити з пам'ятними місцями Києва;розвивати мислення,спостережливість.

                                       Хід уроку

1.Актуалізація опорних знань.

Про яке місто йдеться у вірші?

-Над Дніпром широким,вільним,
Де луги й степи цвіли,Наші прадіди поляни
Оселились і жили.

2.Основна частина.

Робота за підручником ст.103


3.Відео.







--Що вам найбільш сподобалось?
-Де ви бували в Києві?
-Які пісні про Київ ви знаєте?





Хвилинка творчості

-Намалюйте один із краєвидів Києва.







Математика(10.00-10.35)


Тема.Закріплення вивченого матеріалу.Розв'язування задач.

Мета.Закріпити вивчений матеріал.Розвивати пам'ять,мислення.

                        Хід уроку

1.Робота за підручником.

Ст.96 №3;ст.97 № 3,№5;ст.98 № 1,№3;ст.99№4;ст.100 №7.

2.Задачі на  різницеве порівняння.




Задачі на порівняння,на збільшення (зменшення) числа на кілька одиниць,на знаходження невідомого доданка.




Онлайн уроки на 23 квітня

Я Д С(8.00-8.35)

Тема.Культура та звичаї українців.

Мета.Продовжити знайомити дітей з народними традиціями;сприяти розвитку духовних цінностей.

                          Хід уроку

1.Актуалізація опорних знань.

На Землі великій є одна країна:
Гарна,неповторна,як калина.
І живуть тут  люди  добрі ,працьовиті.
І ,скажу  по правді,ще й талановиті.

-Про яку країну згадується у вірші?


2.Основна частина.

Робота за підручником (ст.105)




  
    










Математика

Тема.Склад числа з десятків і одиниць.

Мета.Ознайомити учнів із записом двоцифрових чисел у вигляді суми круглих десятків і одиниць.Розвивати вміння аналізувати

                      Хід уроку

1.   Повторення і закріплення вивченого матеріалу.

    Математичний диктант.

-Запишіть число,яке передує числу 50.
-Скільки см у відрізку завдовжки 1дм 7 см-запишіть.
-Запишіть ,скільки см у 2дм;3дм.

Робота за підручником

Ст.102 №4,6,7.

2.Вивчення нового матеріалу.

Ст.102 №1.




Завд.2 ст.102.-самостійно.

Розвиток математичних знань.

Задачі №5
-Що означає "на 2роки старший"?(Йому на 2 роки більше).

Міркуємо так:на 2 роки більше,ніж 7,означає стільки само,та ще 2,тобто 7  та ще  2 .

Отже,треба додавати.

(Аналогічно опрацьовують другу задачу).








Онлайн уроки на 24 квітня

Мистецтво

Тема.Українські народні музичні інструменти.

Мета.Ознайомити дітей з музичними інструментами.

Прививати любов до прекрасного.











Фізична культура

Тема.Вправи для правильної постави.