пʼятниця, 25 січня 2019 р.





Дистанційне навчання 

Математика

23 березня(8.55-9.30)

Тема.Читання та запис чисел другого десятка. Нумераційна таблиця. Розв'язування задач.

Мета.Уточнити  знання  учнів про запис чисел другого десятка.

Вправляти у читанні цих чисел з таблиць і записуванні їх у таблицю. Розвивати вміння зіставляти групу об'єктів, відповідне число та його запис цифрами.

                           Хід уроку

1.Актуалізація опорних знань.

Назвіть числа від 9 до 13;від 11 до  16; від 20 до 10.

Скільки десятків у  числах 17,20,14?

Назвіть числа менші від 15, але більші від 10;більші від 13,але менші від 19.

2.Вивчення нового матеріалу.

Завдання 1,ст.91(висновок)

Завдання 2,ст.91.

Зразок читання:1 десяток і 5 одиниць-це число 15.

Відео.

Завдання 3, ст.91

Розвиток математичних здібностей.

Самостійна робота (завд.4,5)

Математика

24 березня  (10.00-10.35) 

Тема.Закріплення вивченого матеріалу.Читання і запис чисел другого десятка.Розв'язування задач.

Мета.Закріпити вивчений матеріал про числа другого десятка.Вправляти у читанні і записуванні їх.Розвивати творчу уяву.

                                    Хід уроку

  1.Актуалізація опорних знань.

   Чим відрізняються числа :1 і 11,2 і 12,3 і13,4 і 14 ?

  Число 20-особливе(воно містить 2 десятки і 0 одиниць).

 Завдання 1 ,ст.90.
Що спільного в записах цих чисел?
Чому 10 і 20 закінчуються 0?

Самостійна робота.

Записати число,в  якому: 1 десяток і 5 од.,1 дес. і 7 од.,2 дес .і 0 од.,1 дес. і 1 од., на 1 більше,ніж 12, на 1 менше ,ніж 19.

Розв'язування задач.

У банці 3 л води, а у відрі на 7л більше.Скільки літрів води у відрі?

Олі 10 років,а братику-на 2 роки більше.
Скільки років братику?

Відео.


Я досліджую світ

24 березня(11.00-11.35)

Тема.Мій рідний край.

Мета.Формувати уявлення про рідний край-Україну;активізувати словник дітей словами та словосполученнями(Україна,українська мова,рідний край); розвивати допитливість;виховувати патріотизм.

                                       Хід уроку  

 Актуалізація опорних знань.

-Що ми називаємо рідним краєм?

Є щось святе в словах "мій рідний край",

Для мене- це матусі рідна пісня,

І рідний край від квіту білосніжний,

І той калиновий у тихім лузі гай.

Вивчення нового матеріалу.

Робота за підручником(ст.72)

Висновок(Рідний край-найрідніший та найдорожчий).

Перегляд відеоролика "Рідний край"(https//youtu.be/73PJda686XE).

Гра"Закінчи речення".

В  Україні багато ....(річок.....).У річках водиться багато (.....)
У лісах жвуть (звірі,....).На полях колоситься (......)В Україні є багато міст і......
У містах є заводи ......Але найбільша гордість України це .....Звати їх українці.

Робота за підручником (ст.73).

Відео.

Висновок:Дружна родина-міцна країна.

Розкажіть,де ви народились? 
-Де ви живете?
-Як називається ваше місто?
-На якій вулиці ви мешкаєте?


Робота за підручником(ст.74)
Поясніть,чим відрізняються вулиці,зображені на фото?

Практична робота.

Вправа -гра " Де ти живеш?"(намалюйте свою вулицю)

Я досліджую світ

25 березня (8.00-8.35)

 Тема. Природа рідного краю.  Водойми.                           

Мета.Збагачувати уявлення дітей про природне довкілля;дати поняття про водойми,їхні багатства;з'ясувати значення водойм для людей,причини їхнього забруднення;розвивати логічне мислення.уяву,пам'ять;виховувати любов до природи рідного краю.

                             Хід уроку

 Актуалізація опорних знань.

   Загадка

У морях і річках живе,
Але часто по небу літає.
А як набридне їй літати,
На землю знову осідає.(......)
-Де в природі зустрічається вода?

Робота за підручником(ст.76).

Річка-природний водний потік,що витікає з джерел чи з озера.

Озеро-природне заглиблення в земній поверхні,заповнене водою.

Ставок-штучна водойма для зрошення,розведення риби.

Джерело-природний вихід на земну поверхню підземних вод.

Море-частина океану,відокремлена від нього суходолом.

-Яке значення мають водойми?
-Як їх можна вберегти (на вашу думку)від забруднення?(ст.77)

Відео.


До чого закликає автор цього вірша?

Якби на всьому світі нестало вмить води,

То висохли б всі ріки, озера і ставки;

Тоді би дощ не капав,не падав білий сніг,

Ніхто б з гори на санках кататися не зміг.

Якби на всьому світі не стало вмить води,

То не було би більшої для всіх біди.

Щоб чиста та цілюща вода була завжди,

Її безцінний скарб повинні берегти.
 

Математика

25 березня (8.55-9.30)

Тема.Одноцифрові та двоцифрові числа.Складання рівностей за числовим

променем.Розв'язування задач.

Мета.Ознайомити учнів із термінами "одноцифрове число","двоцифрове 

число".Вправляти у записуванні чисел другого десятка.Учити грамотно коментувати виконання вправи.

                                             Хід уроку

1.Повторення і закріплення вивченого матеріалу.

Математичний диктант.

-Запишіть "сусідів " числа 9.
-Запишіть числа, які стоять між числами 8 і 11.
-Скільки десятків у числі 19,у числі 20(запишіть цифрою).
-В одному будинку 10 квартир, а в іншому-8.Запишіть,на скільки квартир менше в іншому будинку.
-Запишіть, на скільки 10 більше ,ніж 9.

Самостійна робота(ст.92,завд.2).

Коментоване виконання завд.4.

Зразок коментування:

-На першому числовому промені є дві стрілки,які показують справа наліво,у бік менших чисел.

Отже,вираз матиме дві дії віднімання.Перша стрілка йде від 10 до 7,тому пишу:10-3,бо від 10  
до 7-три поділки.Друга стрілка йде від 7 до 3;лічу поділки-їх 4.Тому до виразу дописую-відняти 4.Отримали вираз:10-3-4.Його значення дорівнює 3.

Вивчення нового матеріалу.

Завд.1 ,ст.92.

Відео.


Завд.5,ст.92.

Скласти і розв'язати задачі

Завд.3,ст.92(пригадайте правило порівняння двох чисел).

Самостійна робота.

Виписати спочатку одноцифрові числа, а потім-двоцифрові:

19,1,9,17,10,13,4,0,16,7,5,20,11,2,8,3,15,14,5.


Я досліджую світ

26 березня(8.00-8.35)

Тема.Рослини рідного краю.

Мета.Формувати в учнів уявлення про різноманітність рослинного світунашого краю;вчити розподіляти рослини на групи,розпізнавати їх,порівнювати;розвивати спостережливість,увагу;виховувати дбайливе ставлення до природи.

                                     Хід уроку

Актуалізація опорних знань.

   -Чи є ліс у вашій місцевості?
-Який він?  

Вивчення нового матеріалу.

Відео.



Робота за підручником(ст.80).

_Назвіть їстівні та отруйні гриби.
-Яких грибів не можна збирати?
-Чому?

Творча лабораторія.

Зробіть аплікацію або намалюйте малюнок(Лікарські рослини).

Загадки (до якої групи належать рослини-відгадки ?).

Смачна і соковита,
Рясна і плодовита,
На колір,мов калина,
Впізнали?Це....

Чи то жовта,чи то синя
Соковита господиня.
Чи то сонце,чи то злива-
Пригостить нас влітку ....

Сам жовтенький,соковитий
Достигає серед літа.
Він у джемі,у варенні
І солодкий,і приємний....


Самостійна робота(ст.81).

Гра-подорож "Навіщо нам рослини?".

-Чим корисні дерева,кущі,трави?
Навіщо люди вирощують городиру?
Навіщо саджають і доглядають фруктові дерева?
Яке значення мають лікарські рослини?
Яку роль відіграють для людей квіткові рослини?

Підготуйте повідомлення про одну групу рослин.

Відео.


Математика

26  березня (8.55-9.30)

Тема . Додавання і віднімання 1 в межах20."Сусіди " чисел . Обчислення виразів. Побудова  відрізків.

Мета. Ознайомити   учнів  з додаванням та відніманням одиниці в межах другого десятка .Розвивати  кмітливість.

                            Хід уроку

1.Повторення вивченого матеріалу.

Гра "Сусіди".

-Назвіть "сусідів" чисел:12,9,11,19,10.7,15.4.14.6.18,8,16,3.

Гра "Відкрий віконечко".

0+3=8       0+4=10     0+1=10     0+9=10      9-0=2     10-0=6

2. Вивчення  нового матеріалу.

Робота за підручником (ст.93 завд.1,2).

 -Яке число ми отримували при додаванні 1 у межах 10?(Наступне).
-Яке число отримували при відніманні 1(попереднє).
Ця закономірність має місце і при додаванні(відніманні) 1 у межах 20.

Закріплення нового матеріалу.

ст.93,завд.3,4.

Самостійна робота (ст.93,завд.6)

Відео.



Мистецтво

27 березня (11.00-11.35)

Тема.Казкові розповіді.Регістр.Слухання:М.Чембержі"Казка про синій пролісок". Виконання : А.Олейнікова,Н.Іванова"Пролісок".Перегляд:мультфільм "Квіти дружби" із серії "Уроки тітоньки Сови".

Мета. Розширювати  знання  учнів про музичне мистецтво; розвивати інтерес до нього;виховувати естетичні смаки.



Відео 1.


Відео 2.


      



Мультфільм.

.

Немає коментарів:

Дописати коментар