Онлайн уроки на 27 квітня
Математика(10.00-10.35)
Тема.Метр.Співвідношення між одиницями вимірювання довжини.Складання і розв'язування задач за короткими записами.
Мета.Ознайомити учнів з поняттям"метр"та співвідношенням між метром і сантиметром,метром і дециметром.Розвивати просторову уяву.
Хід уроку
1.Повторення і закріплення вивченого.
.Назвіть число ,в якому 7дес. і 1 од.;1дес. і 7 од.
.На скільки 27 менше,ніж 28?45 більше,ніж 44?
.Скільки см в 1дм?У 2дм?У 3дм?У 7дм?
Самостійна робота №4(ст.103).
2.Вивчення нового матеріалу.
-Які одиниці вимірювання довжини ви знаєте?(см і дм).Скільки см в 1дм?(10).
Робота за підручником ст.103 ,№ 1,2.
Розв'язування задач №3.
-Чим відрізняються задачі?Поясніть вибір дії.
-Чим відрізняються задачі?Поясніть вибір дії.
Мистецтво
Тема.Вишиванка.Орнамент.Створення орнаменту для розпису чашки.
Мета.Розширити знання учнів про значення вишиванки;про види орнаментів;розвивати інтерес до мистецтва.
Хід уроку
1.Актуалізація опорних знань.
-Що ви знаєте про вишиванки?
-Які орнаменти є на вишиванках?
-Які кольори використовують най частіше?
Онлайн уроки на 28 квітня
Математика
Тема.Порівняння двоцифрових чисел.Обчислення вартості покупки.Складання і розв'язування задач.
Мета.Учити порівнювати двоцифрові числа в межах 100,розвивати розуміння грошових співвідношень.
Хід уроку
1.Повторення вивченого.
-Полічити десятками віл 30 до100;від 90 до 20.
-Скількома монетами в 1 к.можна замінити купюру 1грн?
-Ст.105 №4.
2.Вмвчення нового матеріалу.
3.Розвиток математичних знань.
Робота за підручником 9 №1,2,3.
Я Д С(11.05-11.40)
Тема.Народні символи.
Мета.Розширити та закріпити знання дітей про національні символи;зацікавити ними;виховувати шанобливе ставлення до народних символів.
Хід уроку
1.Основна частина.
-Народні символи -це те,що найбільше люблять і цінують у народі.
Робота за підручником (ст.108).
Практична робота(намалювати один із народних символів
Онлайн уроки на 29 квітня
ЯДС(8.00-8.35)
Тема.Україна -європейська держава.
Мета.Формувати знання про Україну як європейську державу;вчити дітей усвідомлювати себе громадянином,патріотом країни.
Хід уроку
1.Актуалізація опорних знань
-Як називається наша держава?
-Скільки букв у слові Україна?
-Скільки звуків?
-Назвіть букву,що позначає 2 звуки.
Робота над віршем М.Петрова "Є багато країн на землі".
2.Основна частина.
Робота за підручником(Ст.110)
Онлайн уроки на 30 квітня
Я Д С(8.00-8.35)
Тема. Узагальнюючий урок за темою"Україна-моя Батьківщина".
МетаУзагальнити матеріал за темою.
Хід уроку
1.Державні символи України.
Народні символи України.
Культура і звичаї українців.
Математика
Тема.Знахрдження невідомого доданка.Взаємозв'язок між діями додавання і віднімання.Розв'язування задач.
Мета.Ознайомити учнів з правилами знаходження невідомого доти розуміння учнями терміна "вартість" та мір вартості-гривня,копійка
Хід уроку
1.Повторення вивченого.
-Скласти рівності з числами 1,10.3.7.13,8.14.
2.Робота над новим матеріалом.
Робота за підручником (ст.104)
Онлайн уроки на 30 квітня
Я Д С
Тема. Узагальнюючий урок за темою"Україна-моя Батьківщина".
МетаУзагальнити матеріал за темою.
Хід уроку
1.Державні символи України.
Народні символи України.
Культура і звичаї українців.
Математика
Тема.Знахрдження невідомого доданка.Взаємозв'язок між діями додавання і віднімання.Розв'язування задач.
Мета.Ознайомити учнів з правилами знаходження невідомого доданка.
Хід уроку.
1.Повторення і закріплення вивченого матеріалу.
-Назвіть 5 чисел,починаючи від 27;від 48;від 89.
-Назвіть числа четвертого десятка.
-Що означають цифри у числі 58?
-Порівняйте числа 100 і 99;56 і 58.
2.Вивчення нового матеріалу.
Робота за підручником , ст.106 №1-4.
Пвторення вивченого матеріалу.
Повторення поняття"вартість"(ст.104 № 1,2)
Задача 5,ст.106.
Задача 5,ст.106.
Онлайн уроки на 21 квітня
Математика (10.00-10.35)
Тема. Додавання і віднімання 1 у межах 100.Розв' язування задач.Робота з геометричним матеріалом.
Мета.Ознайомити учнів із додаванням і відніманням одиниці в межах сотні, із таблицею чисел першої сотні.Учити називати числа вказаного десятка.
Хід уроку
1.Повторення і закріплення вивченого матеріалу.
-Доданок 3 18 10 50 20
-Доданок 7 1 10 50 60
-Сума .. ... .. ... ...
-Порівняй: 72...27;20...12;89...91;100...99;40+30...60;50-10...40.
Вивчення нового матеріалу .
Підготовча робота.
Запишіть наступне число до 50,34,76,90,42,99,28,66,39,44,75,69,28;
попереднє до 40,80,19,66,98,100,45,30,77,25,20,86,80.
Робота за підручником.
Завдання 1, 2 (ст.101).
Завдання 3.Пояснення:потрібно пам'ятати ,що числа другого десятка закінчуються (а не починаються ) числом 20;числа п'ятого десятка -числом 50 і т.д.
Розвиток математичних здібностей.
.Задача 4(ст.101).Пояснення:"на 2 більше" означає"стільки само,та ще 2".Отже треба вибрати вираз 7+2,а не 7-2.
Завдання 5 (самостійно).
Я досліджую світ(11.05-11.40)
Тема.Символи моєї країни.
Мета.Формувати знання учнів про державні символи України(Прапор,Герб,Гімн);формувати національну свідомість школярів.
Хід уроку
1.Актуалізація опорних знань.
-Як називається наша Батьківщина?
-Які символи держави ви знаєте?
2.Основна частина.
1.Вправа"Фантазування" (підручник,ст.99).
-Прочитайте вірш.
-Із чим авторка вірша порівнює Україну?
-Із чим нашу Україну порівняли би ви?
2.Загадки
-Символ нашої держави -
Це тризуб жовто-яскравий.
-Синьо-жовте полотнище
Гордо майорить.
Це ознака сили й слави
Української держави.
По радіо звучить щоденно
Патріотична пісня,
Що возвеличуєВкраїну
І прославля навічно.
Робота за підручником.
Ст.99-100
--Що символізують кольори на Державному Прапорі?
-Де можна побачити Герб?
-Коли виконується Гімн?
Робота за підручником(ст.101)
-Опишіть річку Дніпро.
-На що вона схожа?
-Що ви знаєте про цю річку?
-Яку користь(шкоду)приносить Дніпро?
Вправа"Закінчи речення"
-Наша Батьківщина......
-Герб України.......
-Столиця України.....
-Опишіть річку Дніпро.
-На що вона схожа?
-Що ви знаєте про цю річку?
-Яку користь(шкоду)приносить Дніпро?
Вправа"Закінчи речення"
-Наша Батьківщина......
-Герб України.......
-Столиця України.....
-Найбільша річка......
Онлайн уроки на 22 квітня
Ядосліджую світ(8.00-8.35)
Тема.Київ-столиця України.
Мета.Формувати уявлення дітей про столицю України як головне місто держави;ознайомити з пам'ятними місцями Києва;розвивати мислення,спостережливість.
Хід уроку
1.Актуалізація опорних знань.
Про яке місто йдеться у вірші?
-Над Дніпром широким,вільним,
Де луги й степи цвіли,Наші прадіди поляни
Оселились і жили.
2.Основна частина.
Робота за підручником ст.103
3.Відео.
-Де ви бували в Києві?
-Які пісні про Київ ви знаєте?
Хвилинка творчості
-Намалюйте один із краєвидів Києва.
Математика(10.00-10.35)
Тема.Закріплення вивченого матеріалу.Розв'язування задач.
Мета.Закріпити вивчений матеріал.Розвивати пам'ять,мислення.
Хід уроку
1.Робота за підручником.
Ст.96 №3;ст.97 № 3,№5;ст.98 № 1,№3;ст.99№4;ст.100 №7.
2.Задачі на різницеве порівняння.
Задачі на порівняння,на збільшення (зменшення) числа на кілька одиниць,на знаходження невідомого доданка.
Онлайн уроки на 23 квітня
Я Д С(8.00-8.35)
Тема.Культура та звичаї українців.
Мета.Продовжити знайомити дітей з народними традиціями;сприяти розвитку духовних цінностей.
Хід уроку
1.Актуалізація опорних знань.
На Землі великій є одна країна:
Гарна,неповторна,як калина.
І живуть тут люди добрі ,працьовиті.
І ,скажу по правді,ще й талановиті.
-Про яку країну згадується у вірші?
2.Основна частина.
Робота за підручником (ст.105)
Математика
Тема.Склад числа з десятків і одиниць.
Мета.Ознайомити учнів із записом двоцифрових чисел у вигляді суми круглих десятків і одиниць.Розвивати вміння аналізувати
Хід уроку
1. Повторення і закріплення вивченого матеріалу.
Математичний диктант.
-Запишіть число,яке передує числу 50.
-Скільки см у відрізку завдовжки 1дм 7 см-запишіть.
-Запишіть ,скільки см у 2дм;3дм.
Робота за підручником
Ст.102 №4,6,7.
2.Вивчення нового матеріалу.
Ст.102 №1.
Завд.2 ст.102.-самостійно.
-Що означає "на 2роки старший"?(Йому на 2 роки більше).
Розвиток математичних знань.
Задачі №5-Що означає "на 2роки старший"?(Йому на 2 роки більше).
Міркуємо так:на 2 роки більше,ніж 7,означає стільки само,та ще 2,тобто 7 та ще 2 .
Отже,треба додавати.
(Аналогічно опрацьовують другу задачу).
Немає коментарів:
Дописати коментар